poniedziałek, 21 maja 2012

CXXVII

Większą część soboty spędziłam razem z Lucynką u Frasi :) Tym razem dzień, prócz gadania, upłynął Asi i mnie na koralikowaniu, a Lucynce - przy drutach. Jak zwykle było przemiło i za szybko się skończyło, ale może następnym razem spotkamy się szybciej  - przynajmniej taką mam nadzieję :) Dziewczyny - dzięki jeszcze raz!!
Chciałam dziewczynom zrobić niespodzianki w postaci oplecionych rivolowych kolczyków, ale doszłam do wniosku, że lepiej będzie, jeśli same wybiorą kolory swarków. Większym problemem okazał się wybór toho do oplotu tychże :) Stanęło na lt sapphire dla Asi i black diamond dla Lucynki. Przy okazji wykończyłam swoje zieleniutkie kolczyki z kryształkami o wdzięcznej nazwie luminous green. Wiem, że to najprostszy z możliwych wzorów, ale jakoś mam słabość do prostoty i na pewno powstanie jeszcze niejedna para :) Dla Nami też już są, ale ze zdjęciami poczekam, aż dotrą do nowej właścicielki :)

Kolory wyszły trochę ciemniejsze, niż w rzeczywistości, w domu cyknęłam jeszcze fotkę swoim kolczykom, zdjęcie wyszło bardziej zbliżone do oryginału.


6 komentarzy:

 1. piękne kolczyki!!! dzięki tej prostocie można je założyć na każdą okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No cudne są i już! Cały czas się swoimi zachwycam :). Dzięki :**
  Co do spotkania to też mam nadzieję, że następne będzie szybciej :)).

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne!!!

  weźcie mnie na jakieś Wasze spotkanie :) pleassssse :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czmuż tak daleko mieszkacie, też chcę się z Wami spotkać!

  Śliczne kolczyki :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny i komentarz :)