niedziela, 11 lipca 2010

Coś nowego, coś starego...

Coś nowego...
Od dawna chodziło za mną koralikowanie, w dodatku Frasia podesłała mi piękne wzorki... wszystko było by świetnie, gdyby nie to, że igły się gdzieś schowały i nie chciały wyjść... a że do żyłki nie jestem zbytnio przekonana, przynajmniej w przypadku dużych form (miał być naszyjnik...), stwierdziłam, że spróbuję oplatania :) oto efekty:


Coś starego...
Wreszcie porobiłam zdjęcia swoich swarków i kolczyków z tenshą :) Śnieżynki i barokowe w prześlicznym kolorze crystal moonlight, czego oczywiście na zdjęciach nie widać :)


Fotki doczekały się też moje pierwsze (i mam nadzieję, że nie ostatnie) wrapki. Krzywe w każdej możliwej płaszczyźnie, ale i tak mi się podobają :) wg tutka Aniołka małego na Deviantart.

3 komentarze:

  1. Na oplataniu kaboszonów się nie znam i jakoś nigdy mnie to nie wciągnęło. Za to Twoje kolczyki baaardzo mi się podobają :). Śnieżynki i barokowe (oj, muszę się podszkolić w nazewnictwie koralikowym :)) muszą się pięknie mienić w słońcu. A wrapki nawet jeśli są krzywe to zupełnie się to nie rzuca w oczy - przynajmniej moje :). Twórz dalej, bo świetnie Ci to wychodzi :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłabym bardzo zadowolona gdyby moje pierwsze tak wyglądały... ciągle się przymierzam ale jakoś nie mam serca do drutu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki :* Galu, drut jest całkiem wdzięczny... spróbuj! :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny i komentarz :)