piątek, 5 sierpnia 2011

A teraz coś z zupełnie innej beczki

A miało być tak pięknie, "kariera, sława, blaski, oklaski (...)" i posty codziennie... :D Jak zwykle nie wyszło :P Pourlopowe zderzenie z rzeczywistością w pracy było dość bolesne (w zasadzie jest nadal, a w przyszłym tygodniu będzie chyba jeszcze gorzej...) - zaliczanie semestru w wakacje musi być niemiłe, ale poprawianie tych wszystkich sprawdzianów... Się starzeję chyba, straszliwie zdechła jestem ostatnio, nawet postów mi się nie chce wrzucać, albowiem wiąże się to z niedogodnościami w stylu przygotowania zdjęć oraz sklecenia kilku w miarę sensownych zdań (a z tym kiepsko u mnie ostatnio - kryzys wieku średniego...?). Przemogłam się jednakowoż i oto przedstawiam fotek kilka wątpliwej jakości (robionych przez szybę, idiotenkamerą, bez możliwości użycia lampy) z wizyty w Oceanarium w Rewalu, gdzie mieliśmy okazję być z Tobi i jej Latoroślami :) Mimo usilnych starań nie udało mi się dorwać błazenka :( jak widać na załączonej fotce - błazenek szybki jest...


Rozgwiazda nie pasowała mi do układanki, zatem osobno :)


jakoś tak zawadiacko wygląda i skojarzyła mi się z Peach z "Gdzie jest Nemo" :) gif podkradziony stądZ Rewala zrobiliśmy sobie spacer do Trzęsacza, gdzie znajdują się ruiny ostatniej ściany gotyckiego kościółka z przełomu XIV/XV wieku. Wybudowano go 2 km (!) od morza, które od tego czasu powoli zbliżało się do budowli i w końcu w roku 1901 zabrało ze sobą jego pierwszą część...


Na dziś tyle, następnym razem będzie robótkowo :)

6 komentarzy:

 1. Kryzys wieku średniego???? To co ja mam powiedzieć???? Zwal lepiej winę za obecną słabość na pogodę, a nie dobijaj mnie ;)).
  Dzięki za zdjęcia "morskie" - Nemo wyszedł ślicznie :).
  Wyśpij się porządnie i wrzuć kolejne zdjęcia robótkowe ;)). Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wyskoczyłaś w tym kryzysem, kobieto!!! :)

  Ładna fotorelacja - podlinkuję, jeśli pozwolisz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, z tym kryzysem to takie hasło rodzinne - mój brat kiedyś, będąc w 8 klasie, powiedział swojej nauczycielce, która była prosto po studiach, że jest w średnim wieku... :D Nie dosłownie, ale na to wyszło :)

  Asiu, cieszę się - Nemo robiłam chyba z 15 zdjęć...
  Tobi jak najbardziej możesz linkować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozująca rozgwiazda wymiata :P

  Co do moich tworów, jak się dzisiaj rozpada, to je dokończę. Jak nie, to zrobię to jakoś w przyszłym tygodniu i wrzucę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Poohatko zostałaś u mnie wyróżniona - POZDRAWIAM I ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 6. Własny styl - przegapiłam, ale dziękuję bardzo, tylko ja się chyba do wyróżnień nie nadaję...

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny i komentarz :)